Ivana Helsinki opinie, recenzje, doświadczenia i skargi

Napisz własną recenzję

Ivana Helsinki opinie, recenzje, doświadczenia i skargi

Napisz recenzję

Ivana Helsinki opinie

Wszystkie recenzje Ivana Helsinki na Review Gorilla są napisane przez prawdziwych konsumentów z prawdziwymi doświadczeniami. Nie są one redagowane przez nas ani przez nikogo innego i dlatego odzwierciedlają doświadczenia recenzenta. Przeczytaj wszystkie opinie o Ivana Helsinki, a może nawet sam je napiszesz, aby pomóc innym dokonać właściwego wyboru.

Doświadczenia i opinie Ivana Helsinki

Dobre lub mniej dobre doświadczenie jest subiektywne, to co jedna osoba uważa za dobre, niekoniecznie musi być prawdziwe dla wszystkich. Dlatego wszystkie recenzje Ivana Helsinki są podzielone na różne części, takie jak; proces zamawiania, cena, dostawa i obsługa.

Więc od teraz czytaj wszystkie recenzje i oceny Ivana Helsinki na Gorilla Review i dokonaj świadomego wyboru przed zakupem online.

Ivana Helsinki opinie

9 z 1 opinie
Zamówienie
9
Cena
9
Dostawa
9
Serwis
9
9
5 gwiazda
100%
4 gwiazda
0%
3 gwiazda
0%
2 gwiazda
0%
1 gwiazda
0%
100% kupiłbym tu ponownie

Nasza opinia o Ivana Helsinki

9 / 10

Strona Ivana Helsinki została przez nas zweryfikowana i jest wiarygodną firmą do złożenia zamówienia. Ivana Helsinki jest zarejestrowane w Izbie Handlowej, a strona jest zabezpieczona certyfikatem SSL. Ten certyfikat SSL jest widoczny poprzez ikonę kłódki przed nazwą domeny i wskazuje, że dane, które przesyłasz przez stronę internetową są chronione. Dlatego bezpiecznie jest zamawiać tutaj online.

Ivana Helsinki działa na polskim rynku od dłuższego czasu i zbudowało dobrą reputację w sieci. Przeczytaj wszystkie opinie tutaj i dokonaj dobrego wyboru przed zakupem online.

Zamówienie9 / 10
Cena9 / 10
Dostawa9 / 10
Serwis9 / 10
Tak
Kup ponownie?

Napisz własną recenzję na temat Ivana Helsinki

10 / 10
10 / 10
10 / 10
10 / 10

Pozostać anonimowym

Kup ponownie

Najczęściej zadawane pytania

Czy Ivana Helsinki jest firmą godną zaufania?

Ivana Helsinki ma 1 opinii ze średnią oceną 9 jako ocena klienta. Również 100% wszystkich recenzji wskazuje, że kupiliby tu ponownie. Przeczytaj wszystko o tym.

W jakich sektorach działa Ivana Helsinki?

Ivana Helsinki działa głównie w sektorze (-ach) moda oraz sklepy internetowe.

Czy przeczytałeś wszystkie recenzje?

Czy po przeczytaniu wszystkich opinii i doświadczeń masz pozytywne wrażenie o Ivana Helsinki? Następnie przejdź na stronę Ivana Helsinki i złóż zamówienie. Jeśli nadal nie jesteś pewien, użyj funkcji wyszukiwania, aby znaleźć inną firmę.