GlobKurier opinie, recenzje, doświadczenia i skargi

Napisz własną recenzję

GlobKurier opinie, recenzje, doświadczenia i skargi

Napisz recenzję

GlobKurier opinie

Wszystkie recenzje GlobKurier na Review Gorilla są napisane przez prawdziwych konsumentów z prawdziwymi doświadczeniami. Nie są one redagowane przez nas ani przez nikogo innego i dlatego odzwierciedlają doświadczenia recenzenta. Przeczytaj wszystkie opinie o GlobKurier, a może nawet sam je napiszesz, aby pomóc innym dokonać właściwego wyboru.

O GlobKurier

Doświadczenia i opinie GlobKurier

Dobre lub mniej dobre doświadczenie jest subiektywne, to co jedna osoba uważa za dobre, niekoniecznie musi być prawdziwe dla wszystkich. Dlatego wszystkie recenzje GlobKurier są podzielone na różne części, takie jak; proces zamawiania, cena, dostawa i obsługa.

Więc od teraz czytaj wszystkie recenzje i oceny GlobKurier na Gorilla Review i dokonaj świadomego wyboru przed zakupem online.

GlobKurier opinie

9.7 z 3 opinie
Zamówienie
9.7
Cena
9.7
Dostawa
9.7
Serwis
9.7
9.7
5 gwiazda
100%
4 gwiazda
0%
3 gwiazda
0%
2 gwiazda
0%
1 gwiazda
0%
67% kupiłbym tu ponownie

Nasza opinia o GlobKurier

9 / 10

Strona GlobKurier została przez nas zweryfikowana i jest wiarygodną firmą do złożenia zamówienia. GlobKurier jest zarejestrowane w Izbie Handlowej, a strona jest zabezpieczona certyfikatem SSL. Ten certyfikat SSL jest widoczny poprzez ikonę kłódki przed nazwą domeny i wskazuje, że dane, które przesyłasz przez stronę internetową są chronione. Dlatego bezpiecznie jest zamawiać tutaj online.

GlobKurier działa na polskim rynku od dłuższego czasu i zbudowało dobrą reputację w sieci. Przeczytaj wszystkie opinie tutaj i dokonaj dobrego wyboru przed zakupem online.

Zamówienie9 / 10
Cena9 / 10
Dostawa9 / 10
Serwis9 / 10
Tak
Kup ponownie?

Porażka

10 / 10

Zamawiałam kuriera DHL na środę, dzisiaj jest sobota i paczka dalej nie została odebrana. Dwa razy dzwoniłam na infolinię i dwa razy zostałam zapewniona, że paczka na pewno zostanie odebrana na następny dzień. Trzy dni siedzę w domu w godzinach w których ma przyjechać kurier i trzy razy nie ma nawet żadnej próby kontaktu. Dno i kilometr mułu. Jeszcze nigdy nie spotkałam się z tak tragiczną obsługą, zarówno ze strony pośrednika, jak i firmy kurierskiej.

Zamówienie10 / 10
Cena10 / 10
Dostawa10 / 10
Serwis10 / 10
Nie
Kup ponownie?

Niedostarczenie przesyłki do Norwegii

10 / 10

Zamówiłam przeyłkę do Norwegi, w paczce była suknia ślubna na którą adresatka pilnie czekała, paczka nie została dostarczona a teraz jeszcze żądają opłaty 540 zł za zwrot paczki do Polski
To są niespotykane działania, odradzam wszystkim tą firmę , niepotrzebne nerwy i strata pieniędzy

Zamówienie10 / 10
Cena10 / 10
Dostawa10 / 10
Serwis10 / 10
Tak
Kup ponownie?

Napisz własną recenzję na temat GlobKurier

10 / 10
10 / 10
10 / 10
10 / 10

Pozostać anonimowym

Kup ponownie

Najczęściej zadawane pytania

Czy GlobKurier jest firmą godną zaufania?

GlobKurier ma 3 opinii ze średnią oceną 9.7 jako ocena klienta. Również 67% wszystkich recenzji wskazuje, że kupiliby tu ponownie. Przeczytaj wszystko o tym.

W jakich sektorach działa GlobKurier?

GlobKurier działa głównie w sektorze (-ach) sklepy internetowe, usługi oraz wycieczka dzienna.

Czy przeczytałeś wszystkie recenzje?

Czy po przeczytaniu wszystkich opinii i doświadczeń masz pozytywne wrażenie o GlobKurier? Następnie przejdź na stronę GlobKurier i złóż zamówienie. Jeśli nadal nie jesteś pewien, użyj funkcji wyszukiwania, aby znaleźć inną firmę.