Evisa opinie, recenzje, doświadczenia i skargi

Napisz własną recenzję Odwiedź stronę internetową

Evisa opinie, recenzje, doświadczenia i skargi

Evisa opinie

Wszystkie recenzje Evisa na Review Gorilla są napisane przez prawdziwych konsumentów z prawdziwymi doświadczeniami. Nie są one redagowane przez nas ani przez nikogo innego i dlatego odzwierciedlają doświadczenia recenzenta. Przeczytaj wszystkie opinie o Evisa, a może nawet sam je napiszesz, aby pomóc innym dokonać właściwego wyboru.

Doświadczenia i opinie Evisa

Dobre lub mniej dobre doświadczenie jest subiektywne, to co jedna osoba uważa za dobre, niekoniecznie musi być prawdziwe dla wszystkich. Dlatego wszystkie recenzje Evisa są podzielone na różne części, takie jak; proces zamawiania, cena, dostawa i obsługa.

Więc od teraz czytaj wszystkie recenzje i oceny Evisa na Gorilla Review i dokonaj świadomego wyboru przed zakupem online.

Evisa opinie

9 z 1 opinie
Zamówienie
9
Cena
9
Dostawa
9
Serwis
9
9
5 gwiazda
100%
4 gwiazda
0%
3 gwiazda
0%
2 gwiazda
0%
1 gwiazda
0%
100% kupiłbym tu ponownie

Nasza opinia o Evisa

9 / 10

Strona Evisa została przez nas zweryfikowana i jest wiarygodną firmą do złożenia zamówienia. Evisa jest zarejestrowane w Izbie Handlowej, a strona jest zabezpieczona certyfikatem SSL. Ten certyfikat SSL jest widoczny poprzez ikonę kłódki przed nazwą domeny i wskazuje, że dane, które przesyłasz przez stronę internetową są chronione. Dlatego bezpiecznie jest zamawiać tutaj online.

Evisa działa na polskim rynku od dłuższego czasu i zbudowało dobrą reputację w sieci. Przeczytaj wszystkie opinie tutaj i dokonaj dobrego wyboru przed zakupem online.

Zamówienie9 / 10
Cena9 / 10
Dostawa9 / 10
Serwis9 / 10
Tak
Kup ponownie?

Napisz własną recenzję na temat Evisa

10 / 10
10 / 10
10 / 10
10 / 10

Pozostać anonimowym

Kup ponownie

Najczęściej zadawane pytania

Czy Evisa jest firmą godną zaufania?

Evisa ma 1 opinii ze średnią oceną 9 jako ocena klienta. Również 100% wszystkich recenzji wskazuje, że kupiliby tu ponownie. Przeczytaj wszystko o tym.

W jakich sektorach działa Evisa?

Evisa działa głównie w sektorze (-ach) inne.

Czy przeczytałeś wszystkie recenzje?

Czy po przeczytaniu wszystkich opinii i doświadczeń masz pozytywne wrażenie o Evisa? Następnie przejdź na stronę Evisa i złóż zamówienie. Jeśli nadal nie jesteś pewien, użyj funkcji wyszukiwania, aby znaleźć inną firmę.